پاک های پستی

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack

بسته بندی چابک

بسته‌بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف بر عهده دارد. علم طراحی بسته‌بندی علم، هنر و فناوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش، انتقال و توزیع، ذخیره، فروش و استفاده از آن است به گونه‌ای که از سویی کمترین آزار در حین تولید تا مصرف به محتوای محصول و از سوی دیگر به محیط زیست وارد گردد. بسته‌بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته‌ها می‌شود. بسته‌بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده است، به‌طوری‌که ما در تمام اطراف خود آن را مشاهده می‌کنیم. از اقلام مواد غذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی و لوازم خانگی و کالاهای صنعتی و استراتژیک مانند محصولات پتروشیمیایی همه با بسته‌بندی مرتبط هستند. وظیفه اصلی بسته‌بندی محافظت از محصول است. بسته‌بندی با برچسب‌های استاندارد این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه نوع محصولی داخل بسته قرار دارد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است. سازمان جهانی استاندارد (ISO) و سازمان‌های معتبر و ملی استاندارد کشورهای پیشرفته گام‌های مهمی در تدوین استانداردهای بسته‌بندی و مشخصات فنی آن برداشته‌اند. طراحی بسته‌بندی شامل طراحی فیزیک بسته‌بندی و گرافیک آن است. در زمان حاضر به نظر می‌رسد طراحی بسته‌بندی باید زیرگروه طراحی محصول باشد به گونه‌ای که به طراحی بسته‌بندی به عنوان جزئی از کمپین عملیات طراحی محصول نگریسته شده و همپای آن شروع شود و انجام یابد.

مشتریانی که کار انبارداری خود را برون سپاری می نمایند بعد از اخذ فاکتور و برداشت کالا از داخل قفسه های انبار توسط پرسنل شرکت تجارت الکترونیک چابک به کام نسبت به بسته بندی کالا با برچسب امنیتی و الصاق فاکتور بر روی جعبه یا پاکت های بسته بندی شده اقدام  می شود.در این مرحله سفارش قابل تحویل،به واحد توزیع می باشد.همچنین این شرکت برای رضایت مشتریان نوع لفاف و کارتن مورد نیاز برای بسته بندی را بر عهده مشتری گزاشته وبر اساس انتخاب مشتریان نسبت به پک و بسته بندی اقدام مینماید. در ادامه به معرفی محصولات و اقلام بسته بندی چابک می پردازیم که به شرح ذیل می باشد:

معرفی پاکت پستی:

انواع پاکت درسایزهای مختلف که کاربردهای متفاوتی دارند و این پاکت ها شامل حبابدار و لمینه و نایلون مشکی و متالایز و ساده می باشد که ابعاد پاکت عبارت است از اندازه طول و عرض آن بر حسب میلیمتر.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack


 

 

پاکت پستی از سایز یک تا ۷ که شامل ابعاد زیر می باشند.

۱- پاکت ۱۱۰ با ابعاد (۲۲۰*۱۱۰)

۲- پاکت خشتی با ابعاد (۱۵۰*۱۲۰)

۳- پاکت ۱۲۰ (۲۳۵*۱۲۰)

۴- پاکت سی دی حبابدار (۱۶۰*۱۶۰)

۵- پاکت (۳۲۵*۴۵۸) A3

۶- پاکت (A4 (324*229

۷- پاکت (B5 (250*175

۸- پاکت بین (۳۲۴*۲۶۰) A3,A4


پاکت های پستی برای جابجایی اسناد(چک های بانکی،مدارک وسایل نقلیه،کارت های بانکی و اعتباری،مکاتبات و…) مورد استفاده قرار میگیرد که بالاترین رتبه را در جابجایی در پست جمهوری اسلامی ایران به خود اختصاص داده اند.که در قالب تجارت الکترونیکی یا پست پیشتاز مورد استفاده قرار می گیرد.

پاکت هایی مزین به لوگو و رنگ سازمانی شما، که وظیفه انتقال دربسته مکاتبات و برگه های شما رو بر عهده دارند. این پاکت ها هم میتونن به فضاهایی برای درج آدرس پستی گیرنده و فرستنده مجهز بشن که نقش پاکت پستی رو برای تجارت شما ایفا کنن، هم میتونن به عنوان پاکت هایی شکیل، برای ارائه صورتحساب یا قرارداد به مشتریانتون ادای احترام کنن.

به جای این‌که نامه‌ی اداریتون رو توی یک پاکت سفید بی‌روح قرار بدین میتونین یک پاکت اختصاصی برای خودتون داشته باشین که طراحی شکیل و متناسب با ست اداری و لوگوی تجاریتون داشته باشه تا هم به نامه‌ی شما رسمیت ببخشه و هم محترمانه به مخاطب تقدیم بشه.

پاکت های پستی شرکت از کاغذهای ۸۰ گرمی مرغوب که دارای مواد سلولوزی بیشتر و سفیدتری می باشد تولید می شود و کاغذ های که برای تهیه پاکت استفاده می شود هر چقدر سنگین تر باشد یعنی گرماژ آن بالاتر می باشد و این نشان دهنده این است که کیفیت چاپ روی آن بهتر خواهد بود که کاغذ ها استفاده شده در پاکت شرکت از این مزیت برخوردار است.

سیستم مکانیزه بر مبنای تکنیکهای پردازش تصویر وجداسازی الگوها جهت اتوماتیک سازی روند جداسازی و مرتب کردن پاکت نامه های پستی ایران ارائه می شود. ابتدا پاکت های پستی بر اساس اندازه و نوع آن هاتفکیک می شوند و پس از تصویر برداری به کمک دوربین، این تصاویر دیجیتال اخذ شده، و پس از پیش پردازش و بهبود مورد پردازش قرار گرفته و قسمت آدرس های فرستنده و گیرنده و کدپستی آن ها به تفکیک استخراج می شود. سپسبرای هر قسمت ویژگی هایی استخراج و کلمات آدرس و ارقام کدپستی شناسایی شده و با بانک های اطلاعاتی کدپستی و آدرس های پستی اداره پست تطبیق دادهمی شود و در صورت تطبیق، پاکت نامه بر اساس کد پستی و آدرس استان، شهرستان، منطقه و … به صورت اتوماتیک تفکیک شده و سپس مراحل رهسپاری و توزیع انجام خواهد شد

انواع پاکت پستی

پاکت مخملی

استاندارد پست

پاکت لمینه سفید و مشکی

استاندارد پست

پاکت متالایز

استاندارد پست

پاکت حباب دار

استاندارد پست

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
مشاهده جزئیات
مشاهده جزئیاتمشاهده جزئیاتمشاهده جزئیات

پاکت نایلون مشکی

استاندارد پست

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
مشاهده جزئیات

سایر بسته بندی های پستی


yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
چابک ارائه دهنده خدمات پستی ،بسته بندی،انبارداری،توزیع اختصاصی در سراسر کشور


yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post packyH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - Post pack
کارتن پلاست پستیکارتن مقوای پستیکاتن تجارت الکترونیکپاکت پستیلوازم جانبی پست